ПУБЛІКАЦІЇ

Оцинкований та кольоровий метал з полімерним покриттям

Компанія «Меткаспостач» має в наявності тонколистовий оцинкований та кольоровий метал з надійним, полімерним покриттям. Метал міцний та стійкий до корозії.

Наявна, у вигляді рулонів оцинкована високоякісна сталь, широко використовується в будівництві, вентиляційних системах, в промисловості. Поверхня, покрита цинком, надійно захищає сталь від корозії. Створюється електрохімічний захист виробів.

Read more

Сертифікат ISO 9001:2015

Компанія «Меткаспостач» успішно пройшла сертифікацію системи управління якості (СУЯ) і отримала сертифікат sic.02.040.1583, що відповідає вимогам міжнародних стандартів серії ISO 9001:2015. Процедура сертифікації включала аудиторську перевірку систем менеджменту і оцінку результативності діяльності підприємства. Видача сертифіката свідчить про те, що управління бізнесом знаходиться на високому рівні і успішно прогресує. ISO 9001 – міжнародний стандарт організації системи менеджменту якості, який забезпечує якість товарів і послуг, що надаються, сприяє інвестиційній привабливості, розвитку персоналу, довірі партнерів і споживачів до якості продукції.

sertifikat-iso-ua

Всі результати пошуку
0

Your Cart