ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте індивідуальний стелаж

Завдяки можливості швидкої перебудови обладнання, ТОВ “Меткаспостач” виготовляє поличні стелажі не тільки серійного виробництва, але і виконує Ваші індивідуальні замовлення.

У найкоротші строки працівники ТОВ “Меткаспостач” спроектують і розрахують металеві стелажі відповідно до Ваших вимог.

Обирайте будь-який матеріал для Вашого стелажа

В процесі виготовлення стелажів за індивідуальним замовленням, ми використовуємо метал будь-якої товщини, яка відповідає Вашим вимогам. За Вашим бажанням метал може бути гладким або з пуклевкой у вигляді смужок і точок. Також, крім стандартної пуклевки, на задні і передні траверси можуть бути нанесені широкі ребра жорсткості, які застосовують для збільшення максимального навантаження на полицю.
Чітко налагоджена виробнича лінія дозволяє випускати складові частини стелажів різних розмірів. Технологічно ми маємо можливість виготовляти траверси і стійки до 1250 мм в довжину.

Матеріал, з якого будуть виготовлені полиці, і їх кількість Ви можете вибрати самостійно, або Вас проконсультують фахівці нашої фірми.

Змінюйте складові вже виготовлених стелажів

Крім виробництва металевих стелажів відповідно до Ваших габаритів і вимог, наше підприємство має можливість змінювати складові вже виготовлених серійних стелажів. Тобто, за Вашим бажанням, полиця ДСП товщиною 10 мм може бути замінена полицею ДСП 16 мм; для стелажа з металу 0,9 мм можуть бути виготовлені сполучні пластини; замість стандартного кількості 5 полиць в комплект можуть бути додані 1 або 2 додаткові полиці і так далі.

Кількість можливих комбінацій безмежне, для нашого підприємства головне створити стелаж, який буде не тільки відповідати Вашим запитам, але і ідеально відповідати вимогам, покладеним на нього!

Всі результати пошуку
0

Your Cart