Компанія «Меткаспостач» має в наявності тонколистовий оцинкований та кольоровий метал з надійним, полімерним покриттям. Метал міцний та стійкий до корозії.

Наявна, у вигляді рулонів оцинкована високоякісна сталь, широко використовується в будівництві, вентиляційних системах, в промисловості. Поверхня, покрита цинком, надійно захищає сталь від корозії. Створюється електрохімічний захист виробів.

Створений бар’єр, нейтралізує контакт сталевої основи зі шкідливим навколишнім середовищем.

Цинкове покриття володіє гарною адгезію до сталі. Пошкоджена цілісність металу (подряпини, отвори) сольовими продуктами цинку забезпечує катодний захист. Гідроксиди, карбонати сульфати цинку, надійно захистять кромки листа, а також отвори для саморізів. У пошкоджених місцях електрохімічний захист цинком з успіхом впорається з корозією. Це відбувається завдяки утворенню захисної оксидної плівки.

Через свою активність, цинк, під впливом ворожого середовища, поступово руйнується, утворюючи білу сіль, що і є, перешкоджаючим компонентом від корозії сталевої основи. Товщина шару покриття цинком подовжує тривалість служби виробу. Це надійний засіб захисту сталі.

gladkiy_list_ocynkovannyi

Малюнок 1. Оцинкований гладкий лист

Полімерне покриття призначене для збільшення терміну служби виробів зі сталі.

Покриваючи спеціальним засобом метал, продовжуємо термін служби будь-якого виробу. Першочерговим завданням покриття, є захисний фактор проти корозії металу. Полімерне покриття має свої переваги, воно не тільки надійно захищає від процесів корозії, але й має привабливий зовнішній вигляд. Якість продукції безпосередньо залежить від правильного покриття полімером.

Дотримуючись технології виготовлення, зокрема нанесення полімерного покриття, багаторазово збільшується термін служби та презентабельна зовнішність матеріалу.

Однак, покриття полімером володіє маленьким недоліком – неможливість захистити сталь на краях листа від подряпин, що з’являються в результаті обробки та монтажу.

Найбільш вагомим захистом для сталевої основи є успішне поєднання оцинковки та покриття полімером.

metall_ocynkovannyi

Малюнок 2. Оцинкований метал

Поліестер – покриття поширене та доступне для широкого спектра використання. Цей матеріал використовується в різних кліматичних умовах, як на півночі, так і на екваторі Землі. Якщо існує підвищений ступінь постійного забруднення, то в такому випадку використання матеріалу не логічно.

Ідеальним варіантом для використання в промислових центрах і в мегаполісах, є сталь, що має полімерне покриття.

ТОВ «Меткаспостач» з успіхом реалізує, на ринку металів, оцинковану сталь з покриттям органічними полімерами (полімерним покриттям). В асортименті рулони (10, 12, 15 метрів погонних) і листи, будь-якої довжини. Товщина сталі коливається в межах від 0,4 до 1,2 мм. Оцинкована сталь в рулонах завширшки 1250 мм. Ми до Ваших послуг і раді забезпечити якісним продуктом кожного клієнта.